אחריות

אחריות

 1. חברת גוז פרויקטים מסחריים, סניטרי הבע”מ מאפשרת ללקוחות לרכוש באמצעות האתר מוצרים \ מותגים שונים בדרך נוחה , מהירה וקלה ובמחירים האטרקטיביים ביותר שבאפשרותה להציע. יחד עם זאת החברה אינה היצרן של המוצרים המוצעים באתר , לפיכך ומבלי לגרוע מתקנון האתר – החברה אינה נותנת השירות או האחריות בגין האמור ככל שישנה על פי כל דין. כל המידע הרשום באתר לגבי תקופת האחריות או היקפה נמסר לחברה ע”י הספקים \ יצרנים \ יבואנים ובכל הנוגע לאחריות המוצר – ניתן על ידם באופן בלעדי , אלא אם נכתב אחרת.
 2. יובהר כי החברה עושה מאמצים לשתף פעולה עם יצרנים \ יבואנים \ ספקים אמינים , בעלי תודעת שירות מפותחת ובעלי מוניטין מוכח. במקרה ותתקבלנה תלונות מלקוחות תפעל החברה כמיטב יכולתה לסייע ולנסות לפתור את התלונה באופן המיטבי והמהיר עבור הלקוח.
 3. במעמד קבלת המוצר\ים יבדוק הלקוח את תקינותם כמיטב יכולתו, יובהר שבדיקה זו הינה באחריות הלקוח בלבד. חתימה על תעודת המשלוח מהווה אישור \ הסכמה כי המוצר שהתקבל הינו במצב תקין ותואם את הרשום בתעודת המשלוח.
 4. באחריות הלקוח לבצע את הבדיקות הנדרשות להתאמת המוצר לצרכיו וההשוואות הנדרשות בטרם יבצע את הרכישה באמצעות האתר.
 5. הלקוח מתחייב להשתמש במוצרים בהתאם להוראות היצרן \ ספק המצויים באריזה ובמידה ולא מופיעים הוראות כאלו – להשתמש במוצר בצורה סבירה ובהתאם להמלצות \ הוראות לגביו
 6. האחריות לא תחול על המוצר במידה והותקן שלא על פי ההוראות ועל ידי מתקין מוסמך.
 7. תקופת ותחולת האחריות משתנה ממוצר למוצר וממותג למותג בהתאם להוראות היצרנים\יבואנים\ספקים השונים ומשתנים מעת לעת.
 8. האחריות לא תחול במקרים של כניסת לכלוך מצנרת חיצונית (ברזים , מיכלי הדחה , תעלות ניקוז , אסלות, משתנות , כיורים או כל מוצר שמקבל מים מצנרת חיצונית) , פגמים כתוצאה מהצטברות אבנית , חול או כל גורם זר אחר , סתימות בצנרת מ\אל המוצר , שינוי שיבוצע במוצר לאחר קבלתו , טיפול במוצר שלא על ידי גורם מוסמך (בתקופת האחריות ע”י נותן השירות ובעל האחריות על המוצר) , שימוש בלתי סביר במוצר , שימוש במוצר שאינו למטרה המקורית המוגדרת על ידי היצרן , פגמים או שברים  כתוצאה ממכה , נפילה , חשיפה לאש או חום קיצוני , שפשופים , שריטות
 9. אין אחריות על סוללות , מסננים פנימיים או חיצוניים או כל פריט חיצוני \ נוסף שמתחבר למוצר.
 10. תחזוקה – מומלץ להשתמש לצרכי נקיון במטלית לכה ומים ומעט סבון שאינו מכיל חומצות או חומרי הסרת שומנים , חומרי הסרת אבנית , אקונומיקה , כלור , אמוניה וכו…., כל תלונה על פגם או תקלה שסיבתה תהיה האמור – לא תחול עליה אחריות. אין להשתמש באביזרי נקיון שעלולים לפגום במוצר או לשרוט אותו כגון : שקוץ’ , צמר פלדה או כל מטלית קשה , אביזר קשיח אחר.
 11. במידה ויימצא כי במוצר פגם שמקורו בייצור – רשאית החברה להחליפו או לתקנו וזאת בהתאם לשיקול דעתה.
 12. תקופת האחריות על מזלפים , צינורות , ראשי טוש , חלקי ברז נשלפים , סבוניות , מחברים , חלקי חיבור , מאחזים למיניהם – לא תעלה על 12 חודשים בכל מקרה
 13. למוצרים בגימור שונה מניקל\כרום מבריק – תקופת האחריות הכללית לא תכלול פגמים הנוגעים לגימור \ צבע אלא אם כן צוין במפורש אחרת בעמוד המוצר.
 14. יש לקחת בחשבון כי ישנם מוצרים שתכולת כיסוי\ היקף האחריות משתנה במהלך תקופת האחריות.
 15. ביקור טכנאי \איש שירות שימצא כי אינו מוצדק יחויב בתשלום בהתאם למחירון נותן השירות באותו זמן.
עגלת קניות
Scroll to Top

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו להינות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

משתמש חדש

תפריט מוצרים